Contact

De Belgische touroperator "Joker Toerisme" ontwikkelde in 1995 onder de naam ‘Via Via, een Joker reiscafé’ een concept dat tot doel heeft een ontmoetingsplaats te zijn, waar reizigers en lokale bevolking vanuit hun eigen authenticiteit met elkaar in contact en tot uitwisseling kunnen komen. Daarbij wil het ruimte vormen voor interculturele ontmoetingen en voor verkenning naar landen en culturen. Openheid en respect staan hierbij centraal. Vanuit dit trefpunt dienen actieve stimuli uit te gaan tot het aanvaarden van het anders en toch gelijkwaardig zijn van anderen. Dit ondermeer door het ontplooien van allerhande activiteiten waardoor kennis en contact met de eigen en andere culturen toeneemt. De verwondering is hierbij een fundamenteel beginsel tot ontdekken.

Wil je meer weten hoe je zelf een ViaVia kan starten,of wens je algemene informatie, neem dan contact met het Belgische hoofdkwartier op info@viavia.world

Om een reservatie te maken, gebruik het "BOOK ONLINE" formulier van de ViaVia van je keuze.

Voor specifieke informatie van één van de ViaVia's:

ViaVia Antwerpen, België: antwerpen@viavia.world
ViaVia Leuven, België: leuven@viavia.world
ViaVia Heverlee, België: heverlee@viavia.world
ViaVia Brussel, België: info@viaviabxl.be
ViaVia Mechelen, België: mechelen@viavia.world
ViaVia Mopti, Mali: mopti@viavia.world
ViaVia Dakar, Senegal: dakar@viavia.world
ViaVia Arusha, Tanzania: arusha@viavia.world
ViaVia Jogjakarta, Indonesië: jogjakarta@viavia.world
ViaVia Copan, Honduras: copan@viavia.world
ViaVia Leon, Nicaragua: leon@viavia.world
ViaVia Buenos Aires, Argentinië: buenosaires@viavia.world
ViaVia Valparaiso, Chili: valparaiso@viavia.world
ViaVia Ayacucho, Peru: ayacucho@viavia.world
ViaVia Chengdu, China: chengdu@viavia.world
ViaVia Addis Ababa, Ethiopië: addis@viavia.world


Bezoek alle ViaVia's


  • Joker reizen
  • ViaVia Tourism Academy
© ViaVia Reiscafés