Contact

De Belgische touroperator "Joker Toerisme" ontwikkelde in 1995 onder de naam ‘Via Via, een Joker reiscafé’ een concept dat tot doel heeft een ontmoetingsplaats te zijn, waar reizigers en lokale bevolking vanuit hun eigen authenticiteit met elkaar in contact en tot uitwisseling kunnen komen. Daarbij wil het ruimte vormen voor interculturele ontmoetingen en voor verkenning naar landen en culturen. Openheid en respect staan hierbij centraal. Vanuit dit trefpunt dienen actieve stimuli uit te gaan tot het aanvaarden van het anders en toch gelijkwaardig zijn van anderen. Dit ondermeer door het ontplooien van allerhande activiteiten waardoor kennis en contact met de eigen en andere culturen toeneemt. De verwondering is hierbij een fundamenteel beginsel tot ontdekken.

Wil je meer weten hoe je zelf een ViaVia kan starten,of wens je algemene informatie, neem dan contact met het Belgische hoofdkwartier op info@viaviacafe.com

Om een reservatie te maken, gebruik het "BOOK ONLINE" formulier van de ViaVia van je keuze.

Voor specifieke informatie van één van de ViaVia's:

ViaVia Antwerpen, België: antwerpen.belgium@viaviacafe.com
ViaVia Leuven, België: leuven.belgium@viaviacafe.com
ViaVia Brussel, België: info@viaviabxl.be
ViaVia Mechelen, België: mechelen.belgium@viaviacafe.com
ViaVia Mopti, Mali: mopti.mali@viaviacafe.com
ViaVia Dakar, Senegal: dakar.senegal@viaviacafe.com
ViaVia Arusha, Tanzania: arusha.tanzania@viaviacafe.com
ViaVia Jogjakarta, Indonesië: jogjakarta.indonesia@viaviacafe.com
ViaVia Copan, Honduras: copan.honduras@viaviacafe.com
ViaVia Leon, Nicaragua: leon.nicaragua@viaviacafe.com
ViaVia Buenos Aires, Argentinië: buenosaires.argentina@viaviacafe.com
ViaVia Valparaiso, Chili: valparaiso.chile@viaviacafe.com
ViaVia Tonsupa, Ecuador: tonsupa.ecuador@viaviacafe.com
ViaVia Ayacucho, Peru: ayacucho.peru@viaviacafe.com


Bezoek alle ViaVia's


  • Joker reizen
  • ViaVia Tourism Academy
© ViaVia Reiscafés